• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка медсестри

Єрмолова Наталія Іванівна

Сестра медична старша

"Спеціаліст вищої категорії"

Графік роботи:

07.45 год. - 16.15 год.

Шановні батьки!

Про вартість харчування дітей

в КДНЗ КТ №5 у 2018 році

З метою забезпечення дітей у комунальних закладах дошкільної освіти збалансованим харчуванням, відповідно до частини п’ятої статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», абзацу четвертого пункту 1, абзацу другого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», пунктів 2.1. – 2.6. Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних, інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 32, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

на виконання рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради від 29.12.2017 р. № 501 «Про вартість харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти у 2018 році», наказу Управління освіти Вознесенської міської ради «Про вартість харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти у 2018 році» від 03.01.2018 року № 9

1. Установити на 2018 рік вартість харчування однієї дитини:

1) у віковій групі від 1 до 3 років у комунальному дошкільному навчальному закладі

№ 5 - 20 грн. 00 коп.;

2) у віковій групі від 3 до 6 (7) років у комунальному дошкільному навчальному закладі № 5 - 24грн. 00 коп.

2.Установити, що:

1) розмір плати для батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей у комунальному дошкільному навчальному закладі № 5 становить 75 % вартості харчування однієї дитини на день:

*у віковій групі від 1 до 3 років – 15 грн.;

* у віковій групі від 3 до 6 (7) років – 18 грн.

2) розмір плати зменшується на 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей, та для батьків дітей, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

*у віковій групі від 1 до 3 років – 7 грн.50 коп.;

* у віковій групі від 3 до 6 (7) років – 9 грн.;

3) не справляється плата за харчування у комунальному дошкільному навчальному закладі № 5 з батьків або осіб, які їх замінюють, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», у сім'ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

3. Харчування дітей в комунальному дошкільному навчальному закладі № 5

м. Вознесенська, які є членами інших територіальних громад, здійснюється за умови передачі міжбюджетних трансфертів до бюджету міста Вознесенська або за рахунок батьківських коштів, за винятком категорій дітей, передбачених абзацами третім, четвертим частини п’ятої статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», абзацом другим пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів».

Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу в рік, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів.

Витяг з НАКАЗУ № 17

від «03» січня 2018 р.

по КДНЗ КТ№5 «Вербиченька»

/Files/images/м.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 215